Başkanımız
geridonusumculerkonfederasyonu@gmail.com
0312 439 01 82
Neden Geri Dönüşüm ?
Temiz bir çevre için çalışıyoruz, Her atık çöp değildir...
Geri Dönüşüm, Gelecek için yatırımdır.
Üzerinde yaşadığımız Dünyanın bize sağlamış olduğu doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, gelecek nesillerin de kaynak sıkıntısı çekmemesi için önem arz etmektedir. Biz bu Dünyanın doğal kaynaklarını ne kadar tasarruflu kullanırsak;erha bizden sonraki nesiller de o kadar az kaynak sıkıntısı çekecek ve gelecek kuşaklar da doğal kaynaklardan yararlanma olanağı bulacaktır. Bunun yanı sıra ülkemizde geri dönüşüm sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişim, yeni tesislerin kurulmasını ve yeni iş imkânlarının oluşmasını sağlayacaktır.r.
Doğal kaynaklarımız korunur / Enerji tasarrufu sağlanır / Ekonomiye katkı sağlanır / Atık miktarı azalır.

TÜMSİAD Girişimcilerin Arkasında

TÜMSİAD Girişimcilerin Arkasında

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Denizli Şubesi haftalık yönetim kurulu Başkan Süleyman Gedik başkanlığında toplanarak geri dönüşümü masaya yatırdı. Her ay önemli konuklarını ağırlayarak üyeleriyle buluşturmaya özen gösterdiklerini söyleyen Başkan Süleyman Gedik; “Bu hafta ki toplantımıza Şubat ayının konuğu olarak Geri Dönüşümcüler Konfederasyon Başkanı İmdat Aday bey davetimizi kabul ederek bizlerle Geri Dönüşüm Konusunda ve sektördeki sorunların çözümleri hakkında istişare ederek önerilerde bulundu. Önemli başlıkların altını çizen Başkan İmdat Aday’a konu hakkında üyelerimize bilgi ve deneyimlerini aktardığı için teşekkür ediyorum. Her ay olduğu gibi bu ayda yine üyelerimizin ve bizler için önemli konukları ağırlamaya devam edeceğiz. Bizi kırmayarak davetimize iştirak eden değerli konuklarımıza da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Hükümetin girişimcilere yönelik desteklerinin artmasının ardından yeni girişimciler için kolları sıvayan Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Denizli Şubesi Denizli’de yeni girişimcilerin ortaya çıkması ve bu girişimcilere destek verilmesi için İŞKUR, KOSGEB protokolünün ardından ilk kurs çalışmalarını başladı. TÜMSİAD olarak gençlerin ve girişimcilerin her zaman yanlarında olduklarını aktaran Başkan Süleyman Gedik; “Denizli’de yeni girişimcilerin ortaya çıkması ve bu girişimcilere destek verilmesi için İŞKUR, KOSGEB protokolünün ardından ilk kurs çalışmalarımız odamızda başlattık. Açılan kurs hakkında İŞKUR Müdür yardımcısı Ahmet Sert düzenlenen girişimcilik eğitimleri ile ilgili bizleri bilgilendirdi. Bu eğitimler ile birlikte eğitimli girişimci patronlar bizlere güç katacaktır” dedi.

Ayrıca toplantıya MÜSİAD Başkanı İsmail Biltekin ve Yönetim Kurulu olarak katılarak Başkan Süleyman Gedik’e taziyelerini ilettiler.


Kaynak: www.kulis20.comTümsiad girişimcilerin arkasında26.01.2017 13:22
yükleniyor..