Başkanımız
geridonusumculerkonfederasyonu@gmail.com
0312 439 01 82
Neden Geri Dönüşüm ?
Temiz bir çevre için çalışıyoruz, Her atık çöp değildir...
Geri Dönüşüm, Gelecek için yatırımdır.
Üzerinde yaşadığımız Dünyanın bize sağlamış olduğu doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, gelecek nesillerin de kaynak sıkıntısı çekmemesi için önem arz etmektedir. Biz bu Dünyanın doğal kaynaklarını ne kadar tasarruflu kullanırsak;erha bizden sonraki nesiller de o kadar az kaynak sıkıntısı çekecek ve gelecek kuşaklar da doğal kaynaklardan yararlanma olanağı bulacaktır. Bunun yanı sıra ülkemizde geri dönüşüm sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişim, yeni tesislerin kurulmasını ve yeni iş imkânlarının oluşmasını sağlayacaktır.r.
Doğal kaynaklarımız korunur / Enerji tasarrufu sağlanır / Ekonomiye katkı sağlanır / Atık miktarı azalır.

Temelinde Vardım, Yapılışında Vardım, Açılışında Vardım

Temelinde Vardım, Yapılışında Vardım, Açılışında Vardım

Denizli’de hurdacı esnafının her yıl geleneksel olarak düzenlediği hayır yemeği bu sene 6.’sı düzenlendi. Zeybekci, Hurdacılar sitesinin temelinden açılışına kadar hep var olduğunu söyledi.

Hurdacılar Sitesi 6. geleneksel hayır yemeğine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Geri Dönüşümcüler Türkiye Konfederasyonu Başkanı İmdat Aday, çok sayıda davetli katıldı.

Başkan İmdat aday, Hayır yemeğine gelen herkese teşekkürlerini ileterek sözlerine başladı. Aday, “Biz ülkemizin geleceği, Türkiye’nin büyümesi ve menfaati için Ankara’da Geri Dönüşümcüler olarak ‘Evet kampanyası başlattık. Türkiye bütün geri dönüşümcüler kapı kapı dolaşarak ‘Evet’ kampanyasına devam ediyoruz. 16 Nisan’da ülkemizin büyümesi, birlik beraberlik için, Ülkenin menfaati için sandığa gideceğiz” dedi.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ise herkesi saygı ile selamlayarak konuşmasına başladı. Zeybekci, İlk günden beri, buranın planlanmasında, yapımında birlikte olduklarını söyledi. Zeybekci, konuşmasının devamında ülke için geri dönüşümün önemine dikkat çekti.


Kaynak: www.pamukkalehaber.com


11.04.2017 17:13
yükleniyor..