Başkanımız
geridonusumculerkonfederasyonu@gmail.com
0312 439 01 82
Neden Geri Dönüşüm ?
Temiz bir çevre için çalışıyoruz, Her atık çöp değildir...
Geri Dönüşüm, Gelecek için yatırımdır.
Üzerinde yaşadığımız Dünyanın bize sağlamış olduğu doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, gelecek nesillerin de kaynak sıkıntısı çekmemesi için önem arz etmektedir. Biz bu Dünyanın doğal kaynaklarını ne kadar tasarruflu kullanırsak;erha bizden sonraki nesiller de o kadar az kaynak sıkıntısı çekecek ve gelecek kuşaklar da doğal kaynaklardan yararlanma olanağı bulacaktır. Bunun yanı sıra ülkemizde geri dönüşüm sektörü her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişim, yeni tesislerin kurulmasını ve yeni iş imkânlarının oluşmasını sağlayacaktır.r.
Doğal kaynaklarımız korunur / Enerji tasarrufu sağlanır / Ekonomiye katkı sağlanır / Atık miktarı azalır.

BATMAN'DA 'GERİ DÖNÜŞÜM HAMLESİ'

Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü yatırım uzmanı Kenan Altunç,Batman'da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek,geri dönüşümde büyük bir projeye imza atacaklarını söyledi.

BATMAN'DA 'GERİ DÖNÜŞÜM HAMLESİ'

İLK ZİYARET BATMAN'A YAPILDI
Türkiye Geri Dönüşümcüler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Altunç ilk resmi ziyaretini Batman'da kuruluşuna destek verdiği,Batman Atık Geri Dönüşüm Derneğine yaptı. Dernek Başkanı Yılmaz Oğurlu'yu makamında ziyaret ettikten sonra,çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
''GERİ DÖNÜŞÜM ÇÖP DEĞİL, MİLLİ KAZANÇTIR''
Geri dönüşümün çöp değil,milli gelir olduğunu belirten Altunç yaptığı açıklamada;''Öncelikle dernek başkanımız Yılmaz Oğurlu'ya misafirperverliği için teşekkür ederim. Batman'da derneğimiz inşallah sıfır atık projesinde büyük bir rol alacaktır. Dernek başkanımızın ve yönetiminin bu projenin üstesinden geleceğine canı gönülden inanıyorum ve konfederasyonumuz olarak her zaman yanların da olacağımızı da belirtmek isterim''diye konuştu.
''GÜNEYDOĞU'DA MARKA OLACAĞIZ''
Batman ve bölgenin geri dönüşüm projelerinde marka şehir olacaklarını belirten Geri Dönüşüm Derneği Başkanı Yılmaz Oğurlu, uzun zamandan beri altyapı çalışmalarına başladıklarını söyledi. Başkan Oğurlu; ''Genel Başkan yardımcımız Kenan Altunç bu nazik ziyaretiyle bizleri onure etmiştir. Kendisine yönetimim adına teşekkür ederim. Bizler Batman'ın geri dönüşüm konusunda Güneydoğu'da bir marka olmak için mücadele edeceğiz. Yönetim kadromuzu oluşturduk. Aralık ayında görkemli bir açılış ile Batman halkının hizmetine gireceğiz. Açılışımıza tüm Batman halkı davetlidir.''şeklinde konuştu.

19.11.2018 13:09
yükleniyor..